Daha öne gerçek bir futbol maçında oynamamış olan Tolga SU, futbol oynamaktan çok büyük keyif aldığını ancak şimdiye kadar sadece boş kalelere gol atabildiğini, en büyük hayalinin ise gerçek bir futbol maçında kalecilere gol atmak olduğunu Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK’ e iletti.
 
Engelliler Haftası dolayısıyla,  Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK’ in desteği ile Urla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı organizasyonluğunda, Urla Kızılay Şube Başkanlığı işbirliğiyle, “Engelim Hayallerime Engel Değil” sloganıyla engelli çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmek için futbol maçı düzenlendi.
 
 Urla  12 Eylül Stadyumu'nda gerçekleştirilen etkinlikte  Urla Gençlik Master  Futbol takımı oyuncuları, Tolga SU ve  Urla'da yaşayan engelli gençlerden karma takım oluşturuldu. Oyuncular arasında İlçe Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK ve kurum amirleri de yer aldı.
 
6-5 sonuçlanan ve oldukça keyifli geçen karşılaşmada, Tolga SU takımı adına 3 kez fileleri havalandırarak hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı.