Türkiye Cumhuriyeti devleti tarafından verilen Devlet Sanatçısı ünvanına sahip Gülsin Onay, Pera Otel’de Urlalılarla bir araya gelerek, konuklara muhteşem bir piyano resitali sundu. Kokteyl ile başlayan gece resital ile son buldu.
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Solisti ve Bilkent Üniversitesi’nin sürekli sanatçısı ünlü piyanist Gülsin Onay dün gece Urlalılara unutulmaz gece yaşattı. Kokteyle başlayan geceye Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Milletvekili Türkan Miçooğulları, Dokuz Eylül Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, İYTE Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güden, ünlü tenör Hakan Aysev ve eşi Banu Karaca, Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Tunçağ ve eşi Sedef Tunçağ, İzmir İş Kadınları Derneği Kültür Sanat Komite Başkanı Makbule Apaydın, Türk Eğitim Vakfı İzmir Şube Başkanı Gülnur Soybayraktar, Ortodoks Rum Kilisesi Baş Papazı Kyrillos Sykis, Avusturya İzmir Fahri Konsolosu Ülkü Caner, Cumhuriyet Kadınları Derneği Karşıyaka Şube Başkanı Işıl Caner, gazeteci Öcal Uluç, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.
Resitalin ardından ünlü tenör Hakan Aysev sürpriz yaparak konuklara keyifli dakikalar yaşattı. Gecenin sonunda ise Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek piyano sanatçısı Gülsin Onay’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.